زیستل ارائه‌کننده یک راهکار خودمراقبتی هوشمند برای کلیه اشخاص است که دارای دستگاه‌های خودمراقبتی و نرم‌افزار همراه جهت پایش داده‌های سلامت افراد می‌باشد. قوانین و مقررات استفاده از زیستا و دیگر خدمات ارائه شده توسط مجموعه زیستل به شرح ذیل می‌باشد:

تعاریف:
​​​​​​​

زیستل: شرکت زیست پردازش نصیر (زیستل) یک شخصیت حقوقی ثبت شده است که کلیه حقوق مادی و معنوی مرتبط به پایش سلامت زیستل و همچنین وبسایت زیستل، متعلق به وی بوده و در این شرایط و مقررات، اختصاراً «زیستل» نامیده می‌شود. سرویس‌های پایش سلامت زیستل به شرح ذیل است:

      1- امکان جمع‌آوری، ثبت و پایش هوشمند داده‌های اندازه‌گیری شده توسط ابزارهای زیستل؛
      2- ارائة اعلانات و هشدارهای سلامت به کاربر
      3- امکان به‌اشتراک‌گذاری داده‌های اندازه‌گیری شده با کاربران دیگر و پزشک زیستل؛
      4- ارائه محتوای آموزشی مربوط به حوزه سلامت.

پایش سلامت زیستل: به دستگاه‌های هوشمند شرکت زیستل و نرم‌افزار زیستا می‌گویند که پس از تحویل دستگاه‌های مذکور، بر روی تلفن هوشمند نصب و راه‌اندازی می‌گردد و به خدماتی که توسط نرم‌افزار زیستا ارائه می‌گردد، «پایش سلامت زیستل» گفته می‌شود.

کاربر یا مشتری: مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت یا نرم‌افزار زیستا اقدام کند.

ابزارهای زیستل: دستگاه‌های پایش هوشمند قلب، سنجش فشارخون، پالس اکسی‌متر و … مجتمعاً و مستقلاً «ابزارهای زیستل» نامیده می‌شود.

نرم‌افزار زیستا: به برنامه کاربردی که هم زمان با خرید ابزار زیستل، قابل‌نصب بر تلفن‌های هوشمند بوده و داده‌های ایجاد شده توسط ابزار  را به همراه داده‌های ارائه شده توسط کاربر، ضبط، ثبت، در صورت لزوم تحلیل و در قالب فایل‌های قابل اشتراک‌گذاری آماده می‌نماید، «نرم‌افزار زیستا»، گفته می‌شود.

وبسایت زیستل: «وبسایت زیستل» به آدرس   https://nasirbp.ir  و https://zistelgroup.ir  و یا هر آدرس اینترنتی و دامنه‌ی دیگری است که به صفحه اصلی زیستل متصل گردد.

افشا غیرمجاز اطلاعات: افشا اطلاعات هویتی به همراه اطلاعات سلامتی به اشخاصی به جز پشتیبانی زیستل، پزشک متخصص کاربر و کاربر دیگری که خود کاربر اطلاعات رو با او به اشتراک می‌گذارد در صورت رضایت کاربر و هر شخصی که توسط کاربر درخواست و معرفی گردد و یا مراجع انتظامی و دولتی و یا مراجع قضایی با حکم قضایی، «افشا غیرمجاز اطلاعات» نامیده می‌شود. بدیهی است که طبق چارچوب این مقررات، افشا و یا استفاده از اطلاعات سلامتی بدون ذکر اطلاعات هویتی و یا بالعکس، افشا مجاز اطلاعات می‌باشد.

1- مقررات عمومی:

1-1-  نصب و استفاده از نرم‌افزار زیستا به همراه خرید اشتراک پایش سلامت زیستل، به معنای آگاهی از این شرایط و مقررات و همچنین اعلام توافق با آن‌ها محسوب می‌گردد.

2-1-  به هنگام ایجاد حساب کاربری در نرم‌افزار زیستا، پیامکی حاوی کد تأیید برای کاربر جهت تأیید به‌عنوان یک ایجاب الزام‌آور برای توافق با این شرایط و مقررات ارسال می‌گردد که در صورت واردکردن کد تأیید، به معنای قبول این مقررات و انعقاد قرارداد فی‌مابین زیستل و کاربر به شرح مذکور در این مقررات می‌باشد. زیستل متن قراردادی شرایط و مقررات توافق شده را با نام کاربری کاربر ذخیره می‌نماید و به جز موارد مذکور در این شرایط و مقررات، زیستل تعهد دیگری نسبت به کاربر نخواهد داشت.

3-1- پایش سلامت زیستل نسبت به جمع‌آوری، استفاده، تحلیل و حتی افشا اطلاعات کاربر با پزشک کاربر درصورتی‌که این قابلیت توسط کاربر فعال شده باشد، اقدام می‌نماید. درصورتی‌که کاربر به انجام موارد مذکور رضایت نداشته باشد، امکان دسترسی و استفاده از نرم‌افزار زیستا را نخواهد داشت و در صورت استفاده از آن، بدین معناست که قوانین مقرر را پذیرفته و قبول دارد. درهرصورت کاربر می‌تواند از ابزارهای زیستل استفاده نماید.

4-1- زیستل می‌تواند در هر زمان نسبت به تغییر این شرایط و مقررات اقدام نماید و ادامه استفاده کاربر از پایش سلامت زیستل، به معنای پذیرش و توافق نسبت به مقررات به‌روزرسانی شده است. درصورتی‌که تغییرات اساسی باشد، زیستل تغییر را از طریق ارسال نوتیفیکیشن، وبسایت و یا نرم‌افزار زیستا و به هر طریق دیگری که صلاح بداند به کاربر اطلاع‌رسانی نماید.

5-1- زیستل می‌تواند با رعایت شرایط مقرر در این قوانین، کلیة حقوق و تعهدات خود را به غیر انتقال دهد.

6-1- این مقررات بر اساس ماده ۱۰ قانون مدنی نوشته شده و در صورت تأیید کاربر به‌عنوان قرارداد فی‌مابین زیستل و کاربر منعقد می‌گردد.

2- شرایط استفاده از پایش سلامت زیستل:

1-2- پایش سلامت زیستل به‌صورت مجموعه‌ای از کالا و خدمات و طبق این قوانین و شرایط به کاربر فروخته می‌شود؛ بنابراین:
کاربر نمی‌تواند ابزارهای زیستل را جدا از نرم‌افزار زیستا و دیگر خدمات موجود در پایش سلامت زیستل خریداری نماید. استفاده از خدمات پایش سلامت زیستل و نرم‌افزار زیستا منوط به خرید ابزارهای زیستل می‌باشد. پس کاربر می‌تواند به‌صورت رایگان نرم‌افزار را نصب کند و سپس ابزارهای زیستل را خریداری کرده و در صورت تمایل دیگر خدمات موجود در نرم‌افزار زیستا را خریداری نماید.

2-2- نرم‌افزار زیستا و پایش سلامت زیستل برای مقاصد و استفاده غیرتجاری در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. هرگونه سو استفاده از آن‌ها، متناقض حقوق معنوی و مادی زیستل است و دارای پیگرد قانونی می‌باشد. هرگونه استفاده تجاری از پایش سلامت زیستل، اطلاعات، محتوا و غیره تنها با کسب توافق کتبی زیستل، مجاز است. استفاده از محتویات وبسایت زیستل برای مصارفی بدون انتفاع مادی و با ذکر منبع، بلامانع می‌باشد.

3-2- کاربر می‌داند که پایش سلامت زیستل به‌هیچ‌عنوان جایگزین پزشک متخصص نبوده و تنها به خودمراقبتی کاربر کمک می‌نماید؛ بنابراین کاربر برای هرگونه تشخیص، تجویز، اعلام علائم مشکوک یا خطرناک، اخذ مشاوره پزشکی و غیره می‌بایست به پزشک متخصص مراجعه نماید و از خدمات زیستا صرفاً جهت افزایش خودمراقبتی و یا ثبت و ضبط اطلاعات مربوط به سلامتی خود استفاده نماید. مشاوره‌ها و توصیه‌های ارائه شده توسط مشاور یا پزشک شما در نرم‌افزار زیستا صرفاً جنبه مشورتی داشته و به‌هیچ‌وجه نباید به‌عنوان تنها مرجع تصمیم‌گیری بیماران اتخاذ شود. بدیهی است که کاربر مسئول هرگونه قصور در تماس با پزشک و اخذ مشاوره از متخصصین حوزه سلامتی بوده و زیستل هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال کوتاهی کاربر نخواهد داشت.

4-2- زیستل تمامی تلاش خود را جهت ارائه خدمات صحیح و دقیق خواهد داشت اما باتوجه‌به نقش پررنگ تکنولوژی در پایش سلامت زیستل و امکان وجود خطا، کاربر توافق می‌کند که زیستل هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال خطاهای سیستمی، ساختاری، نرم‌افزاری، خطا در ابراز هشدار، خطا در تحلیل اطلاعات و هرگونه خطا و اشتباه دیگری نداشته و از زیستا تنها به‌عنوان ابزاری فرعی جهت انجام خودمراقبتی استفاده می‌نماید و هرگونه تصمیم‌گیری در مورد وضعیت سلامت خود را منوط به خدمات زیستا نکرده و نخواهد کرد. لازم به ذکر است که در صورت وجود خطا در زیستا، کاربر می‌تواند طبق ضوابط خدمات پس از فروش، درخواست رفع خطاهای موجود را از زیستل بنماید.

5-2- کلیه ابزارهای زیستل دارای استاندارد و مجوز از وزارت بهداشت و درمان می‌باشند. کاربر باید از ابزارهای زیستل طبق دستورالعمل هر دستگاه استفاده نماید. برای مثال، جهت ثبت نوار قلب، شرایط استقرار دست‌ها و دستگاه نوار قلب باید کاملاً رعایت شود. درصورتی‌که کلیة دستورات رعایت گردد و ابزار خطا داشته باشد، زیستل طبق شرایط خدمات پس از فروش مقرر در این مقررات مسئول خواهد بود.

6-2- اطلاعات و بروشورهای ابزارهای زیستل و یا دیگر محتواهای موجود در پایش سلامت زیستل، صرفاً برای اطلاع‌رسانی بوده و جنبه مشاوره ندارد. کاربر باید قبل از استفاده، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از پزشک مربوطه اقدام نماید. در صورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی کاربر در استفاده از زیستا (علی‌رغم آموزش‌ها و بروشورهای ارائه شده) و یا ایجاد خسارت نسبت به خود و یا اشخاص ثالث، تمامی مسئولیت‌های آن بر عهده کاربر است و زیستل دراین‌خصوص هیچ‌گونه تعهدی نخواهد داشت.

3- شرایط خرید اشتراک پایش سلامت زیستل:

1-3- کاربر می‌تواند از طریق نرم‌افزار جهت خرید اشتراک پایش سلامت زیستل به‌صورت آنلاین اقدام نماید. بهای پایش سلامت زیستل توسط کاربر به‌صورت غیرحضوری از طریق آنلاین و درگاه موجود در نرم‌افزار پرداخت خواهند شد. پس از پرداخت، خرید توسط کاربر قطعی می‌گردد.

4- شرایط حمل و تحویل ابزارهای زیستل:

1-4- کلیة هزینه‌های بیمه و حمل ابزارهای زیستل بر عهده زیستل می‌باشد و کاربر هیچ‌گونه مبلغی جهت حمل، نصب و یا آموزش به سرویس دهندگان زیستل پرداخت نخواهد کرد. تنها درصورتی‌که کاربر در زمان و آدرس مقرر جهت دریافت ابزارهای زیستل حضور نداشته باشد، هزینه ارسال مجدد ابزار بر عهده کاربر خواهد بود.

2-4- کاربر می‌تواند تا ۲۴ ساعت قبل از زمان مقرر برای تحویل کالا، از طریق تماس با پشتیبانی زیستل، نسبت به تغییر آدرس اعلامی خود اقدام نماید.

3-4- درصورتی‌که زیستل به دلایلی که خارج از اراده او می‌باشد، توان تحویل ابزارها را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای، این قرارداد را فسخ و سفارش مربوطه را لغو نمایند.

5- شرایط بازگرداندن کالا:

1-5- درصورتی‌که خرید به‌صورت غیرحضوری و از طریق پرداخت آنلاین یا با واریز به‌حساب صورت گیرد، در این صورت طبق ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک و آیین‌نامه‌های تجهیزات پزشکی، در صورت وجود شرایط مقرر در ماده بعد، کاربر تا ۷ روز پس از تحویل دستگاه، حق انصراف از خرید خواهد داشت. در این صورت زیستل نسبت به اخذ ابزارها اقدام و وجوه به حساب معرفی شده از سوی کاربر تا ۷ روز پس از اخذ ابزارهای زیستل، واریز خواهد شد.

5-2- شرایط ایجاد حق انصراف برای کاربر بدین شرح است:

1-2-5- دستگاه و جعبه هیچ‌گونه آسیب، خط‌وخش، پارگی، شکستگی نداشته و فارغ از هرگونه ایراد ظاهری که ناشی از عملکرد کاربر باشد.

2-2-5- برچسب‌های ابزارهای زیستل به‌صورت سالم حفظ شده و پاره یا مخدوش نباشد.

3-5- در صورت وجود هریک از شرایط بالا  قبل از ۷ روز (چه توسط خود کاربر و چه سرویس دهندگان زیستل به دستور کاربر و یا هر شخص ثالث دیگری) حق انصراف کاربر به طور کل از بین خواهد رفت. در صورت وجود ایراد و عیب در دستگاه‌ها، کاربر می‌تواند از شرایط خدمات پس از فروش تعیین شده در این مقررات استفاده نماید.

6- خدمات پس از فروش

باهدف رضایت و اطمینان خاطر کاربران، دستگاه‌های زیستل دارای خدمات پس از فروش به شرح زیر است:

1-6- کلیه ابزارهای زیستل دارای گارانتی به مدت یک سال شمسی از زمان اولین اتصال دستگاه به نرم‌افزار و ۱۰ سال خدمات پس از فروش کالا  می‌باشند و شرایط شمول گارانتی به شرح ذیل و به تشخیص کارشناسان خدمات پس از فروش زیستل است:

الف- عدم وجود آثار ضربه، ضایعه فیزیکی، عدم نفوذ رطوبت و سوختگی قابل‌مشاهده در دستگاه؛
ب- عدم دست‌خوردگی هولوگرام و سایر برچسب‌های گارانتی؛
ج- عدم ورود هرگونه خدشه به شماره سریال موجود در هر دستگاه اعم از محو شدن، کنده شدن و غیره؛
د- عدم وجود هرگونه آثار دستکاری و اعمال فنی بر روی قطعه؛
ه- عدم تعمیر و تعویض قطعات توسط افراد غیر‌مجاز و متفرقه (هر شخصی که غیر از کارشناسان مجموعه زیستل باشد، متفرقه شمرده می‌شود)؛
و- عدم استفاده از لوازم جانبی غیراصلی؛
ز- وجود اعتبار زمانی درج شده در نرم‌افزار زیستای کاربر؛
ی- تطابق کامل شماره سریال دستگاه با شماره سریال مندرج در جدول مشخصات کارت گارانتی.

2-6- در صورت وجود هریک از شرایط فوق و یا در صورت اتمام دوره گارانتی، زیستل تا ۱۰ سال با اخذ هزینه مربوطه نسبت به تعمیر دستگاه اقدام خواهد نمود.

3-6- جهت فعال‌شدن گارانتی، پس از اولین اتصال به ابزارهای زیستل از طریق نرم‌افزار زیستا، به‌صورت خودکار گارانتی فعال می‌شود.

4-6- در صورت وجود هرگونه سؤال در خصوص نحوه استفاده از دستگاه‌ها و یا وجود هرگونه ابهام، پشتیبانی زیستل آماده پاسخگویی به کاربران گرامی می‌باشد.

7- سیاست‌های رعایت حریم شخصی

1-7- زیستل برای ارائه خدمات خود نیاز دارد که نسبت به جمع‌آوری، ثبت، ضبط، تحلیل، گزارش‌گیری و بایگانی اطلاعات هویتی و سلامتی کاربر (به هر طریقی اعم از بایگانی بر روی واسط‌های با دوام مانند هارد، سی دی و غیره) اقدام نماید. کاربر حق استفاده از اطلاعات خود را اعم از سلامتی و هویتی به هریک از روش‌‌هایی فوق و یا هر روش دیگری در چارچوب این مقررات، اعطا می‌نماید.  زیستل تعهد می‌نماید که از کلیة اطلاعات فوق‌الذکر با روش‌های امن محافظت نموده و از افشای غیرمجاز اطلاعات خودداری نماید. زیستل می‌تواند اطلاعات سلامتی کاربر را در صورت درخواست کاربر به اشتراک گذارد و یا در فایل قابل اشتراک به کاربر تحویل نماید.

2-7- استثنائات حفاظت محرمانگی اطلاعات کاربر و عدم افشای غیرمجاز اطلاعات توسط زیستل به شرح ذیل بوده و در این موارد زیستل مسئولیتی در خصوص حفاظت اطلاعات محرمانه کاربر نخواهد داشت:

1-2-7- درصورتی‌که خود کاربر اطلاعات هویتی و یا سلامتی خود را با دیگران از طریق درج کامنت، اشتراک اطلاعات و یا گزارش‌ها و یا به هر روش دیگری به اشتراک گذارد.

2-2-7- درصورتی‌که اطلاعات هویتی و یا سلامتی کاربر به‌صورت عمومی در فضاهای مجازی و حقیقی مانند اینستاگرام، فیسبوک و غیره وجود داشته باشد.

3-2-7- پشتیبانی زیستل به جهت ارائه خدمات تکمیلی به کاربر می‌تواند به اطلاعات کاربر دسترسی داشته باشد؛ اما نسبت به حفظ اطلاعات کاربر و عدم افشا غیرمجاز اطلاعات، متعهد و مسئول می‌باشد.

4-2-7- پزشک کاربر که توسط خود کاربر معرفی گشته می‌تواند به اطلاعات نتایج اندازه‌گیری کاربر دسترسی داشته باشد. دسترسی پزشک محدود به بهره‌گیری در خصوص تشخیص و تجویز صحیح برای کاربر بوده و حق هیچ‌گونه برداشت تجاری و یا غیرتجاری از اطلاعات کاربر را ندارد و نسبت به حفظ محرمانگی اطلاعات کاربر متعهد و مسئول است.

5-2-7- زیستل جهت بهبود ارائه خدمات خود، نیاز دارد که از اطلاعات سلامتی کاربران (بدون استفاده از اطلاعات هویتی آن‌ها)، جهت انجام تحقیقات، پژوهشهای  علمی و بهبود و به‌روزرسانی برنامه‌های خود و یا جهت ارائه خدمات آماری استفاده نماید و همچنین ممکن است مستند به مجموع اطلاعات سلامتی کاربرهای متفاوت، تمایل به انتشار مقالات علمی و پژوهشی و دیگر دستاوردهای خود داشته باشد. درصورتی‌که کاربر به هر دلیلی تمایل نداشته باشد که از اطلاعات سلامتی وی برای انجام تحقیقات علمی استفاده گردد، می‌بایست به زیستل، عدم اجازة شرکت در تحقیقات و پژوهشها را اطلاع دهد. در غیر این صورت زیستل جهت رشد کیفی و تحقیقاتی خود مجاز به استفاده از این اطلاعات می‌باشد.

3-7- هر کاربر دارای یک نام کاربری و رمز عبور مخصوص به خود می‌باشد که کلیة اطلاعات مربوط به کاربر در پنل کاربری وی ذخیره شده است. از کاربران تقاضا داریم که از یک رمز عبور مطمئن جهت افزایش سطح ایمنی پنل کاربری خود در وبسایت و نرم‌افزار زیستا استفاده نمایند. درصورتی‌که رمز عبور توسط اشخاص ثالث مورد هرگونه سوءاستفاده‌ای قرار گیرد، زیستل مسئولیتی نخواهد داشت

4-7- کاربر مسئولیت حفاظت از محرمانگی اطلاعات ورود و فعالیت‌های خود در پنل کاربری می‌باشد. درصورتی‌که به هر نحو رمز عبور و یا پنل کاربری تحت سو استفاده قرار گیرد و یا اشخاص ثالث به طور غیرمجاز به آن دسترسی پیدا نمایند، کاربر متعهد است که فوراً مراتب را به پشتیبانی زیستل اطلاع دهد.
5-7- علاوه بر اطلاعات مربوط به سلامتی و هویتی، ممکن است اطلاعات مربوط به دسترسی کاربر اعم از ساعات استفاده از نرم‌افزار، دستگاه‌های موبایل هوشمند مورداستفاده، حوزه جغرافیایی محل استفاده و دیگر اطلاعاتی که برای تحلیل و گسترش کسب‌وکار زیستل و همچنین انجام بازاریابی‌های منطبق بر اطلاعات کاربر نیاز باشد که توسط زیستل جمع‌آوری، ثبت، ضبط و تحلیل می‌گردد.

6-7- در صورت تماس با پشتیبانی زیستل، جهت تکریم کاربر و نظارت بر پشتیبانی زیستل، کلیة مکالمات ثبت و ضبط می‌گردد و زیستل می‌تواند در صورت لزوم از مکالمات استفاده نماید؛ اما درهرحال افشای غیرمجاز مکالمات توسط زیستل ممنوع خواهد بود.

۸- محتوا

1-8- محتواهای تهیه شده در پایش سلامت زیستل و یا وبسایت زیستل بر اساس آخرین مقالات پزشکی و با ذکر منبع آن‌ها تهیه، تدوین و ترجمه شده است؛ اما این محتواها صرفاً جنبه اطلاع‌رسانی و فرعی داشته و به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند جایگزین توصیه‌های پزشک کاربر شود.

2-8- کاربر موظف است که طبق دستورالعمل‌های پزشک خود عمل نماید و از محتواها صرفاً به‌عنوان کمک در خودمراقبتی بهره بگیرد و در صورت تناقض مطالب مرتبط و نظر پزشک، تجویز و توصیه‌های پزشک ارجحیت دارد، همچنین در صورت وجود شرایط اضطراری می‌بایست سریعاً با اورژانس تماس بگیرد و یا به پزشک مراجعه نماید. درصورتی‌که کاربر دارای سوال پزشکی است و یا نیاز به تجویز و یا مشاوره تخصصی دارد، می‌بایست با پزشک تماس بگیرد، پشتیبانی زیستل و یا محتواهای ارائه شده نمی‌توانند در این زمینه به کاربر راهنمایی نمایند.
​​​​​​​
3-8- کاربر نمی‌تواند تجویزات و توصیه‌های پزشک را نادیده بگیرد و یا کم‌اهمیت بداند و یا اینکه نوبت‌های معاینه خود را با پزشک لغو نماید به جهت اینکه بر محتواهای ارائه شده در وبسایت و اپلیکیشن زیستا اعتماد و یا تکیه نموده است.
​​​​​​​
4-8- کاربر نباید بر اساس محتوای ارائه شده در وبسایت و اپلیکیشن زیستا بدون مشورت با پزشک و یا دیگر متخصصان امور پزشکی، اقدامی را انجام دهد؛ بنابراین کاربر مسئولیت کامل دارد برای اینکه تصمیم بگیرد که در خصوص محتواهای موجود با پزشک مشورت نماید و یا اینکه بدون مشورت، از محتواها استفاده نموده و توصیه‌های زیستل را به کار گیرد.

5-8- باتوجه‌به اینکه کلیة محتواهای علمی برگرفته از مقالات به‌روز و منطبق با آزمایش‌ها و تحقیقات صورت‌گرفته روز دنیا است و توسط زیستل مستقلاً ایجاد و ابراز نمی‌گردد، زیستل هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص اثرات و یا نتایج ناشی از محتواهای ارائه شده ندارد و همچنین درصورتی‌که بعداً محتوای علمی مقالات نقض شود باتوجه‌به ذات مقالات علمی که در طول زمان قابل رد و یا تأیید است، زیستل مسئول نخواهد بود. بدیهی است زیستل در خصوص سایر محتواهای غیرعلمی نیز که برگرفته از منابع موجود می‌باشد نیز هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

6-8- ممکن است دیگر کاربران در اپلیکیشن زیستا و یا وبسایت زیستل اظهارنظر کرده و کامنت‌هایی ارائه دهند و یا فروم‌ها و انجمن‌های تبادل بحثی تشکیل دهند که در طی آن‌ها توصیه‌ها و یا محتواهای شبه پزشکی تبادل گردد که صرفاً تجربه و اظهارنظر شخصی آن افراد است. و یا اشخاص ثالث دیگری اعم از وبسایت‌ها، مراجع و غیره برای بازاریابی و یا به هر هدف دیگری، توصیه‌هایی را در وبسایت و یا اپلیکیشن زیستا مطرح بنمایند. همچنین ممکن است پزشکان، متخصصان حوزه سلامت، اینفلوئنسرها و دیگر اشخاص برای تبلیغات پایش سلامت زیستل و یا به هر هدف دیگری در حین معرفی زیستل، توصیه‌هایی نمایند و یا محتوایی را ارائه نمایند. در هیچ‌کدام از موارد فوق‌الذکر، زیستل مسئولیتی در خصوص محتوا و یا توصیه‌های ارائه شده ندارد و نخواهد داشت. کاربر آگاهی دارد که بدون مشورت با پزشک خود، نباید نسبت به اجرای هیچ‌کدام از توصیه و یا محتواها عمل بنماید.

9- حقوق معنوی

1-9- مالکیت مادی و معنوی کلیة محتواهای تصویری، متنی، صوتی، فنی و غیره موجود در وبسایت زیستل یا اپلیکیشن زیستا و همچنین پایش سلامت زیستل متعلق به زیستل می‌باشد و هرگونه سو استفاده، برداشت، کپی، انتشار، تملک، سودجویی و غیره به‌صورت غیرمجاز ممنوع بوده و خاطی مسئول جبران کلیة خسارات وارده به زیستل و اشخاص ثالث می‌باشد.

2-9- کلیه حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن زیستا و کلیة متعلقات آن‌ها اعم از لوگو، علامات تجاری و اختصاری استفاده شده توسط زیستا و غیره متعلق به زیستل می‌باشد.

10-  قوه قهریه
​​​​​​​
در صورت بروز حوادث ناگهانی و غیرقابل‌پیش‌بینی و خارج از کنترل از قبیل سیل، طوفان، زلزله، جنگ، آتش‌سوزی، قطع سراسری اینترنت، اعتراض، اعتصاب و غیره که رفع آن از حیطه اختیار زیستل خارج باشد به‌نحوی‌که نتواند تعهدات خود را در خصوص پایش سلامت زیستل به‌صورت کامل ایفا نماید، در این صورت زیستل مسئولیتی نداشته و پس از رفع شرایط فوق‌الذکر می‌بایست مجدداً و فوراً نسبت به ارائه خدمات اقدام نماید و یا در صورت صلاحدید نسبت به فسخ قرارداد و عودت وجه به کاربر و یا عدم ارسال نتایج پایش اقدام نماید.

11- خاتمه قرارداد

کاربر می‌تواند در هر زمانی پس از خرید پایش سلامت زیستل، استفاده و اخذ خدمات از زیستا را متوقف نماید و بدین ترتیب قرارداد را فسخ نماید. بدیهی است فسخ قرارداد صرفاً شامل خدمات قابل‌ارائه از سوی زیستل می‌باشد و اثری در ابزارهای فروخته شده زیستل ندارد. همچنین در صورت فسخ، هیچ مبلغی از سوی زیستل به کاربر قابل پرداخت نیست و کاربر حق هرگونه ادعای مطالبه وجه را از خود سلب و ساقط می‌نماید.

12- سایر و اطلاعات تماس
​​​​​​​

این شرایط و قوانین در ۱۲ ماده نگارش شده است که در صورت توافق کاربر به نحو مذکور در این مقررات، به‌عنوان یک قرارداد الزام‌آور دوجانبه تلقی می‌گردد. کاربر می‌تواند در صورت وجود هر ابهام و یا سؤالی در خصوص این مقررات، درخواست خود را با ایمیل support@nasirbp.ir مطرح نماید.
شرکت زیستل برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ای امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سؤال، لطفاً با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.
​​​​​​​
تلفن تماس: 02188468775
دفتر مرکزی: تهران، سیدخندان، خیابان دبستان، کوچه آگاهی، مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی