درباره ما

با شرکت زیست پردازش نصیر بیشتر آشنا شوید

ما چه کسانی هستیم؟

شرکت زیست پردازش نصیر در فروردین سال 1400 با شماره ثبت 575407 تاسیس گردید.
اعضای این شرکت متشکل از دانشجویان و اعضای هیت علمی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی می باشند.

تله مدیسن، راه حل ما است!

این شرکت با دغدغه های زیادی از جمله معاینه بیمار از راه دور و کاهش نیاز به مراجعه حضوری به مطب پزشک، افزایش خودآگاهی بیمار از روند درمان و وضعیت سلامتی خود، بهبود فرآیند درمان و کاهش هزینه های درمان شکل گرفت.

زیستل
نوآوری در تجهیزات پزشکی تله مدیسن

درباره زیستل

هدف زیستل ارائه راهکارهایی مبتنی بر دانش به جهت افزایش کیفیت زندگی افراد و حمایت از بهبود سلامتی جامعه است.

زیستل، یک شرکت پیشرو در حوزه ساخت تجهیزات پزشکی ویزیت از راه دور می‌باشد. با چندین سال تجربه و تخصص در این صنعت، ما به عنوان یک نام برجسته در زمینه توسعه و تولید دستگاه‌های پیشرفته جهت نظارت و تشخیص بیماری‌ها از طریق سیستم‌های تله مدیسن شناخته می‌شویم.
ما به طور مداوم در تلاش هستیم تا با بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و همچنین همکاری با تیم‌های پزشکی و محققان برجسته، تجهیزات پزشکی پیشرفته‌تری را به بازار عرضه کنیم. محصولات ما به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا به عنوان ابزارهایی قدرتمند در تشخیص، نظارت و درمان بیماری‌ها عمل کنند و به پیشرفت و بهبودی بیماران و سلامت افراد کمک کنند.
تعهد ما در جهت ارائه محصولات با کیفیت و قابل اعتماد، پشتوانه‌ای است که به ما امکان می‌دهد با اعتماد و رضایت مشتریان خود رشد کنیم. ما مفتخریم به دستاوردهایی که در طول سال‌ها به دست آورده‌ایم و به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت تله مدیسن شناخته شویم.
با تکیه بر تعهدمان به کیفیت، نوآوری و خدمات فوق العاده، ما در زمینه بهبود سلامت جامعه و توسعه پزشکی مدرن تلاش می‌کنیم و امید داریم با حمایت‌های شما عزیزان و اعضای خانواده بزرگ زیستل، هرچه سریعتر به این هدف دست پیدا کنیم.

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

زیستل

Mark Jance

CEO / FOUNDER
زیستل

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER
زیستل

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER
زیستل

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
DEVELOPED BY XTEMOS STUDIO @ 2021.

We work through every aspect at the planning

2010
FOUNDING YEAR
2000
HAPPY COSTUMERS
190
COMPANY WORK WITH US
2
OFFICES
21
TEAM MEMBERS
750
PROJECTS COMPLETED

مجوزهای زیستل

دستگاه ثبت نوار قلب خانگی 6 کاناله زیستل دارای پروانه تولید وسیله پزشکی است و به صورت رسمی ثبت شده است. سایر گواهی های این دستگاه در زیر قابل مشاهده میباشند.

پخش ویدیو

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

پخش ویدیو

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.