مهارت آموزی در زیستل؛ از دانش تا توانایی

تجربه کارآموزی در زیستل (سال 1403)

اگر به دنبال یک فرصت پرچالش و الهام‌بخش در زمینه‌های الکترونیک دیجیتال، طراحی مدار، برنامه نویسی اندروید و هوش مصنوعی هستید، ما در زیستل یک محیط کار صمیمی و نوآورانه را برای کارآموزان ارائه می‌دهیم. با پیوستن به تیم زیستل، فرصتی بی‌نظیر برای یادگیری و توسعه مهارت‌های خود خواهید داشت. ما به دنبال افراد خلاق، متعهدی هستیم که آماده‌اند در زمینه‌های بالا خودشان را به چالش بکشند و به رشد شخصی و حرفه‌ای خود اهمیت می‌دهند. اگر انگیزه کافی برای ارتقا علاقه‌مندی‌های خود را دارید، جای شما در تیم ما خالیست. یک تیم باتجربه و حرفه‌ای، شما را در طول این مسیر راهنمایی خواهند کرد.

منتظر شما هستیم...

فرصتی برای درخشیدن!

در زیستل استخدام شوید

شرکت زیست پردازش نصیر، تصمیم دارد جهت تکمیل کادر فنی خود افرادی را استخدام کند. ملحق شدن افراد خوش فکر و با استعداد همواره در زیستل مورد استقبال بوده است. اگر توانایی ها و تجربه های شما با بخش هایی که در ادامه معرفی می شوند، مرتبط است لطفا رزومه خود را جهت بررسی و هماهنگی برای ما ارسال بفرمایید. همکاری با شما، از افتخارات ما خواهد بود.

استخدام

فرصت های شغلی

ما به دنبال افرادی توانمند در زمینه های زیر میباشیم

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
مشخصات
برای آپلود، فایلی را به این قسمت بکشید یا کلیک کنید.

ما به دنبال استعداد ها هستیم

درصورت تمایل به همکاری با شرکت زیست پردازش نصیر فرم روبه رو را پر کنید و یا از طریق ایمیل رزومه خود را ارسال کنید و منتظر پاسخ ما باشید.

از طریق ایمیل با ما در تماس باشید

میتوانید رزومه خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گیرد. همچنین در صورت داشتن سوال و یا جزئیات موقعیت های شغلی میتوانید از راه های ارتباطی دیگر نیز با ما در تماس باشید.