مهارت آموزی در زیستل؛ از دانش تا توانایی

تجربه کارآموزی در زیستل

اگر به دنبال یک فرصت پرچالش و الهام‌بخش در زمینه‌های الکترونیک دیجیتال، طراحی مدار، برنامه نویسی اندروید و هوش مصنوعی هستید، ما در زیستل یک محیط کار پویا و نوآورانه را برای کارآموزان ارائه می‌دهیم. با پیوستن به تیم ما، فرصتی بی‌نظیر برای یادگیری و توسعه مهارت‌های فنی خود خواهید داشت. با دستیابی به دستاوردهای مهم و مشارکت در پروژه‌های پیشرو، شما می‌توانید تجربه حرفه‌ای بی‌نظیری را تجربه کنید. ما به دنبال افراد خلاق، متعهد و علاقمند به نوآوری هستیم که آماده‌اند در زمینه‌های مذکور خود را به چالش بکشند و به رشد شخصی و حرفه‌ای خود اهمیت می‌دهند. اگر انگیزه کافی برای ارتقا علاقه‌مندی‌های خود را دارید ، به ما بپیوندید و با ما در مسیری پر از امکانات و فرصت‌های فوق‌العاده همراه شوید.

فرصتی برای درخشیدن!

در زیستل استخدام شوید

شرکت زیست پردازش نصیر، تصمیم دارد جهت تکمیل کادر فنی خود افرادی را استخدام کند. ملحق شدن افراد خوش فکر و با استعداد همواره در زیستل مورد استقبال بوده است. اگر توانایی ها و تجربه های شما با بخش هایی که در ادامه معرفی می شوند، مرتبط است لطفا رزومه خود را جهت بررسی و هماهنگی برای ما ارسال بفرمایید. همکاری با شما، از افتخارات ما خواهد بود.

استخدام

فرصت های شغلی

ما به دنبال افرادی توانمند در زمینه های زیر میباشیم

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.
نام
برای آپلود، فایلی را به این قسمت بکشید یا کلیک کنید.

ما به دنبال استعداد ها هستیم

درصورت تمایل به همکاری با شرکت زیست پردازش نصیر فرم روبه رو را پر کنید و یا از طریق ایمیل رزومه خود را ارسال کنید و منتظر پاسخ ما باشید.

از طریق ایمیل با ما در تماس باشید

میتوانید رزومه خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گیرد. همچنین در صورت داشتن سوال و یا جزئیات موقعیت های شغلی میتوانید از راه های ارتباطی دیگر نیز با ما در تماس باشید.